Reklama i rekrutacja na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Współpraca z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu dołączyła do grona uczelni partnerskich. Jest to już kolejna uczelnia w Polsce, która za pośrednictwem naszych rozwiązań oraz technologii wspiera rozwój karier zawodowych studentów oraz absolwentów. Ostatnio zaufały nam Akademia Leona Koźmińskiego oraz Akademia Finansów i Biznesu „Vistula“, czyli grupa niepublicznych uczelni biznesu, cieszących się wysoką renomą i co roku zajmujących wysokie pozycje w ogólnopolskich rankingach.

Jaki jest najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu zawodowego? Podjęcie pracy już na studiach! Przy pomocy naszych narzędzi, wprowadzamy na uczelnie prestiżowe firmy, prowadzące aktywnie projekty rekrutacyjno-rozwojowe.

Na terenie WSB pojawiło się sześć darmowych wolnostojących ekranów Campus Digital Screen, na których mogą pojawiać się plakaty i krótkie filmiki w wysokiej jakości. Oprócz ofert firmowych na monitorach wyświetlane będą także informacje z życia uczelni skierowane do studentów, co znacznie przyciągnie uwagę odbiorców.

Campus Digital Screen na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu

Planujemy i sprawujemy nadzór zarówno nad wizerunkiem prowadzonych działań oraz odpowiadamy za stronę techniczną projektów. Do każdej szkoły wyższej podchodzimy indywidualnie, tak aby sprostać wszelkim oczekiwaniom oraz zmaksymalizować efektywność prowadzonych działań reklamowych.

Już niebawem dostarczymy więcej informacji na temat następnych projektów!Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation