Reklama na uniwersytetach

Jesteśmy ekspertami od Millenialsów i Gen-Z

Wzmacniamy i napędzamy dzisiejsze najbardziej odpowiednie i ekscytujące dla studentów marki. I chociaż mogą oni mieć mniejszy dochód niż inne grupy, wciąż posiadają uznaniowe pieniądze i są gotowi wydać je na marki, które zyskują ich uwagę i rozumieją ich wartości.

Studenci wydają ponad 25 mld złotych rocznie, najczęściej na: telekomunikację, jedzenie, ubrania, podróże, wydarzenia, kosmetyki.

Advertising at universities in Poland

So how can you win over these new consumers?

arrow

WŁAŚCIWY CZAS I WŁAŚCIWE MIEJSCE

Podobnie jak w przypadku wszystkich kampanii marketingowych, czas jest kluczowy dla maksymalizacji zaangażowania odbiorców. Zwracając szczególną uwagę na rytm życia uniwersyteckiego, możesz skorzystać z głównych możliwości marketingowych, które pojawiają się w ciągu roku akademickiego.

gift

HOJNOŚĆ POPŁACA

Uczniowie podczas nauki uczą się nawyków związanych z wydatkami. Jest to konkurencyjny czas w którym firmy prześcigają się by zdobyć długofalowe zainteresowanie studentów swoimi markami. Studenci mają pieniądze do wydania i są gotowi je wydać, ale muszą czuć, że w zamian otrzymują wysoką wartość. Bezpłatne próbki, kupony, rabaty i ekskluzywne oferty to świetne sposoby na stymulowanie przyszłych zakupów i zachęcanie do powtarzania zwyczajów.

creativiti

Korzystaj z kreatywności

Unikalne podejście, nie sztampowe pomysły i kreatywne strategie pozwalają nam na opracowywanie kampanii, które przyciągają uczniów i łączą ich z markami i produktami na poziomie osobistym. Takie podejście buduje oraz utwierdzania ich nawyki wydawania pieniędzy, które mogą trwać całe życie.

heart

Zbuduj więź

Relacja między Twoją marką a przeciętnym uczniem nie kończy się po zakończeniu nauki. Jest to kolejny i bardzo ważny, kluczowy momentem w życiu studentów, kiedy ich sytuacja finansowa może potencjalnie poprawić się na lepsze, a oni sami podejmują inwestycje, które mogą trwać znacznie dłużej.

Dowiedz się więcej!

Pobierz naszą prezentację i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci dotrzeć do studentów, absolwentów i pracowników polskich uczelni.

Request PCM presentation
kontakt_white

Kontakt +48 519 479 933

Napisz do nas używając formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation