O nas

Ponad dwie dekady doświadczenia!

PCM to niezwykły zespół specjalistów od marketingu studenckiego. Uwielbiamy pracować z markami, które pragną zaangażować i dotrzeć do studentów. Naszym celem jest dostarczanie przemyślanych strategii marketingowych ukierunkowanych na grupę docelową jaką są studenci i absolwenci oraz personel iniwersytecki oraz przeprowadzanie ich ze 100% dokładnością. Nasze biuro mieści się w Warszawie a nasz zasięg obejmuje cały kraj. Z powodzeniem pomagamy markom od ponad 20 lat.

students

Grupa docelowa: Studenci

Oferujemy możliwość dotarcia do studentów zarówno na jak i poza kampusem – to wyjątkowy sposób na łączenie marki z milionami studentów w całym kraju. Również zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę Out-of-Home oraz niszowe kampanie marketingowo-konsumenckie.

arrow

Doskonały Wybór

PCM to skuteczność wykonywanych kampanii. Jeśli szukasz lepszego, nowego lub tradycyjnego sposobu dotarcia do uczniów, to wybór jest prosty – PCM. Zapewnimy, że Twoja kampania zostanie wykonana na czas, zgodnie z budżetem i zapewniając jednocześnie solidny zwrot z inwestycji.

recruitment

EXPERCI OD EMPLOYER BRANDINGU

Co robisz, aby przyciągnąć odpowiedni talent do swojej organizacji? Specjalizujemy się w strategiach rekrutacyjnych dla pracodawców na terenie uniwersytetów. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrudnić nowych absolwentów, czy też skoncentrować się na budowaniu świadomości marki, dysponujemy narzędziami i opcjami reklamowymi, które pomogą Twojemu zespołowi zrealizować cele.

Student = konsumer

Dzisiejsze wiodące marki i organizacje rozumieją siłę studentów jako konsumenta. Dla wielu marketing w środowisku uniwersytetów nadal może być zupełnie obcy i pełen niespodzianek. Potrzebujesz przewodnika, który pomoże Ci poruszać się po unikatowym świecie wyzwań związanych z marketingiem studenckim. Dzięki nam dopasujesz się do obecnych standardów.

Zaufali nam między innymi

Dowiedz się więcej!

Pobierz naszą prezentację i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci dotrzeć do studentów, absolwentów i pracowników polskich uczelni.

Request PCM presentation
kontakt_white

Kontakt +48 519 479 933

Napisz do nas używając formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation