Młodszy specjalista/specjalistka ds. administracji i zarządzania projektami

Miejsce pracy

Warszawa

Do naszego nowego biura poszukujemy ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za codzienne sprawy organizacyjno-biurowe, nadzór nad kampaniami reklamowymi na uczelniach i kilka innych spraw. Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą z zapleczem finansowym w Niemczech, gdzie znajduje się nasza firma „Matka”, która jest liderem na swoim rynku. Teraz wkraczamy na Polski rynek.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i przepływem informacji
  • Zarządzanie powierzchnią reklamową i koordynacja kampanii reklamowych
  • Koordynacja zleconych projektów
  • Dobór i kontrolowanie podwykonawców
  • Kontrola zamówień klientów
  • Koordynowanie ambasadorów na uczelniach
  • Raportowanie

Oczekujemy od ciebie:

  • Wykształcenie minimum licencjackie
  • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Mile widziane Doświadczenie w obsłudze administracyjnej pracowników oraz klientów firmy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo Dobra znajomość programów MS Office – w szczególności Excel
  • Umiejętność efektywnego organizowania i planowania swojego czasu
  • Komunikatywność, samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole – ego zostawiamy w domu 😉

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wiele wyzwań oraz możliwość rozwoju
  • Bezpośednia praca z kadrą zarządzającą
  • Praca w miedzynarodowym środowisku
  • Miłą atmosferę i fajny zespół

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@polishcampusmarketing.pl. Prosimy dodatkowo napisać jakiej wielkości zarobków oczekujesz oraz kiedy możesz rozpocząć pracę.
W temacie wiadomości prosimy wpisać: Specjalista/tka ds. zarządzania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. u. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Polish Campus Marketing - kontakt

Kontakt

Tel. +48 519 479 933

Lub napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego.