Asystent/ka działu Business Development – Prospecting Assistant

Miejsce pracy

Warszawa

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie aktywne wspieranie działu sprzedaży (kontakt z klientem, generowanie leadów, tworzenie bazy kontaktów, itp.). Praca idealna dla studenta 2-3 dni w tygodniu zarobki 16zł/h netto + premie.

Zakres obowiązków:

  • Aktywne wsparcie sprzedaży poprzez pierwszy kontakt z klientem
  • Wyszukiwanie firm oraz/lub ich konkretnych pracowników mogących być potencjalnymi klientami
  • Tworzenie baz i przekazywanie ich do działu sprzedaży
  • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami (pierwszy kontakt)
  • Bieżący przegląd prasy/internetu w celu znalezienia potencjalnych klientów
  • Aktywne poszukiwanie klientów (prospecting) poprzez firmowe kanały social media (pisanie wiadomości)

Wymagania:

  • Student lub studentka dysponujący/ca czasem minimum 2-3 dni tygodniowo
  • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów – szczególnie przez telefon
  • Nienaganna dykcja
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziany komunikatywny angielski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w fajnym, międzynarodowym zespole z luźną i bezstresową atmosferą
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia
  • Możliwość awansu i późniejszego zatrudnienia na etat

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@polishcampusmarketing.pl. Prosimy dodatkowo napisać jakiej wielkości zarobków oczekujesz oraz kiedy możesz rozpocząć pracę.
W temacie wiadomości prosimy wpisać: Prospecting Assistant.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. u. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Polish Campus Marketing - kontakt

Kontakt

Tel. +48 519 479 933

Lub napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego.