Asystentka/Asystent

Miejsce pracy

Warszawa

Polish Campus Marketing jest prężnie rozwijającą się firmą, która jako jedyna w Polsce specjalizuje się w marketingu i employer brandingu na uczelniach wyższych. Jesteśmy częścią międzynarodowego konsorcjum posiadającym w portfolio wiele spółek związanych ze studentami i uczelniami. Od niedawna działamy w Polsce i w związku z rozwojem firmy poszukujemy osób z którymi zawojujemy rynek.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu, działu sprzedaży i marketingu
  • Sporządzanie ofert
  • Przygotowywanie i umawianie spotkań
  • Udział w akcjach promocyjnych
  • Pierwszy kontakt z klientem
  • Wsparcie działu w realizacji celów
  • Aktualizacja i uzupełnianie danych w systemie CRM
  • Obsługa kanałów Social Media
  • Wyszukiwanie i analiza potencjalnych klientów firmy
  • Pomoc przy realizacji działań marketingowych
  • Pomoc przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek

Oczekujemy od ciebie:

  • Samodzielna organizacja pracy
  • Komunikatywność
  • Obsługa komputera: Word, Excel, Outlook
  • Podstawowa wiedza na temat Social Media
  • Chęć rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Zainteresowanie Marketingiem i Sprzedażą
  • Miłe usposobienie
  • Energiczność
  • Elastyczność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność i brak oporów przed rozmowami telefonicznymi

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w szkoleniach
  • Stałą pensję
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • Pracę w międzynarodowej firmie z klimatem startupu
  • Luźną i miłą atmosferę
  • Zagraniczne wyjazdy integracyjne i służbowe
  • Bezpośrednią pracę z wyższą kadrą managerską
  • Udział w ciekawych projektach

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@polishcampusmarketing.pl. Prosimy dodatkowo napisać jakiej wielkości zarobków oczekujesz oraz kiedy możesz rozpocząć pracę.
W temacie wiadomości prosimy wpisać: Asystentka/Asystent.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. u. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Polish Campus Marketing - kontakt

Kontakt

Tel. +48 519 479 933

Lub napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego.