Dlaczego PCM

Nasza misja

Głównym celem PCM jest to aby organizowane przez nas kampanie rekrutacyjno brandingowe charakteryzowały się wyjątkową dokładnością i skutecznością. Nasza wiedza na temat studentów, zasad rządzących uniwersytetami, hot-spotów i opcji reklamowych w kampusie pozwalają nam dobrać odpowiednie narzędzia przekazu, a jednocześnie zaoszczędzić Twój cenny czas i pieniądze. Marketing studencki właśnie stał się łatwiejszy.

Ponad 20 lat doświadczenia w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii

Zaufało nam ponad 500 klientów, w tym najlepsi w swojej klasie pracodawcy i wiodące marki

Dostęp do kampusów (wyłącznego i niewyłącznego)

Ogólnokrajowa sieć uniwersytecka

Szeroka wiedza o grupie docelowej: widzieliśmy już prawie wszystko

STUDENCI JAKO GRUPA DOCELOWA

Uczniowie to “Święty Graal” wśród marketerów. Są młodzi, podatni na wpływy, powoli umacniają lojalność wobec obecnych na kampusie marek i po raz pierwszy w swoim życiu mają pieniądze – co prawda są to pieniądze ich rodziców.

Krótko mówiąc, uczniowie są konsumentami – głodnymi, podekscytowanymi konsumentami, którzy pragną zamanifestować swoją wolność finansową i wydawać pieniądze. To doskonały czas, aby do nich dotrzeć. Zadzwoń już dziś i dowiedz się, dlaczego tak wiele firm zaufało PCM jako studenckiej agencji marketingowej!

Zaufali nam między innymi

Dowiedz się więcej!

Pobierz naszą prezentację i dowiedz się, jak możemy pomóc Ci dotrzeć do studentów, absolwentów i pracowników polskich uczelni.

Request PCM presentation
kontakt_white

Kontakt +48 519 479 933

Napisz do nas używając formularza kontaktowego.

Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation