Rabat na reklamę na monitorach

DARMOWY TEST MONITORÓW CDS DOBIEGŁ KOŃCA

Kolejny projekt zakończony powodzeniem. Informujemy, że okres trwania darmowego testu ekranów Campus Digital Screen dobiegł końca! Serdecznie dziękujemy organizacjom, które wzięły w nim udział. Cieszymy się, że są Państwo z nami oraz mamy nadzieję, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Z naszego testu skorzystało 15 firm a zasięg kampanii wyniół blisko 30 000 odbiorców.

Przez cały sierpień oraz początek września za pomocą naszych narzędzi firmy mogły wyświetlać statyczne reklamy, oferty promocyjne bądź rekrutacyjne oraz krótkie spoty employer brandingowe, całkowicie za darmo. Test obejmował wszystkie ekrany umieszczone na uczelniach partnerskich na terenie całej Polski. Nawiązane współprace zaowocowały nie tylko nowymi projektami, ale również studenci zyskali nowych, potencjalnych pracodawców.

Campus Digital Screen to efektowne, multimedialne platformy, zlokalizowane w najbardziej uczęszczanych miejscach na terenie uczelni. Zwrócenie uwagi przechodnia na wyświetlane informacje to główne zadanie monitorów. Dzięki najnowocześniejszej technologii prezentowane treści jeszcze nigdy nie były tak ciekawe oraz przyciągające wzrok.

UWAGA: Dla wszystkich nowych klientów oferujemy 10% rabatu na dobry początek współpracy! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

* Promocja trwa do 15.09.2017Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation