CDS – darmowe ekrany dla uczelni

WSTAW EKRAN CDS NA SWOJĄ UCZELNIĘ

Technologia display screen na wyciągnięcie ręki

Polish Campus Marketing oferuje uczelniom wysokiej klasy technologię Display Screen. Placówki, które decydują się na współpracę z nami otrzymują monitory całkowicie za darmo. Campus Digital Screen (CDS) to nowoczesne, przyciągające uwagę narzędzie komunikacji oraz dodatkowe źródło dochodów.

Jeśli interesują Państwa szczegóły techniczne i współpraca serdecznie zapraszamy do kontaktu lub obejrzenia prezentacji.

Darmowe monitory dla uczelni i universytetów

Dlaczego warto mieć CDS’a?

money_white

CDS to narzędzie generujące zyski

Zyski z wyświetlanych reklam są dzielone pomiędzy strony współpracy. Posiadają Państwo możliwość pozyskiwania własnych klientów.

komunikacja_white

Informacja i komunikacja wewnętrzna

Dzięki CDS uczelnia może informować studentów o wszystkim, co dzieje się na uczelni. Treści wyświetlane przez CDS są zarządzane za pomocą prostego oprogramowania centralnego i WiFi.

opcje_white

Szerokie opcje multimedialne

CDS wyświetla filmy w pełnym HD, obrazy lub pokazy slajdów. Istnieje możliwość wykorzystania kodów QE i AR oraz niektórych aplikacjach i wiele więcej.

cds_white

Zupełnie za darmo

Decydując się na wstawienie CDS’a na uczelnię nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Transport, instalacja i opieka techniczna są organizowane przez PCM.

To nie wszystko!

Jesteśmy specami w marketingu na uczelniach. Zagospodarujemy przestrzeń Twojej uczelni, dostarczymy wszelki potrzebny sprzęt i materiały. Pomagamy generować dodatkowe dochody z reklam.

Wykonamy dla Państwa darmowy plan zagospodarowania przestrzeni. Wystarczy wypełnić formularz zamówieniowy.

kontakt_white

Kontakt +48 519 479 933

Lub napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego.

Complete steps below to download the presentation