Darmowy test reklamy na monitorach

Bezpłatny miesiąc testowania monitorów CDS

W ramach kolejnego projektu Polish Campus Marketing rozpoczynamy budowę sieci monitorów CAMPUS DIGITAL SCREEN na uczelniach wyższych w Polsce. Przeprowadzamy DARMOWY TEST dla firm w okresie sierpnia i początku września. Nasze ekrany znajdują się obecnie m.in na Akademii Leona Koźmińskiego, Akademii Finansów i Biznesu „Vistula“ i Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Za pomocą naszych narzędzi można wyświetlać statyczne reklamy, oferty promocyjne, ogłoszenia rekrutacyjne jak i krótkie spoty employer brandingowe.

Serdecznie zachecamy również Państwa do bezpłatnego przetestowania funkcjonalności ekranów by zobaczyć jak działają. Dzięki naszym nośnikom można skutecznie dotrzeć do nowego grona odbiorów oraz poszerzyć zasięg promowanych informacji.

Test ma na celu nie tylko względy technicze, ale również ma za zadanie zachęcić firmy do dalszej współpracy. Nośniki Campus Digital Screen (CDS) dają nowe podejście do prezentacji firmów oraz reklamy. Pozwalają w nowoczesny i ciekawy sposób dotrzeć do odbiorców. Komunikacja jest nowoczesna i przyjemna w odbiorze.

CDS są bezkonkurencyjnym rozwiązaniem a gruntowna wiedza marketingowa i doświadczenie są gwarantem efektywności przeprowadzanych przez nas kampanii.Wypełnij formularz by ściągnąć prezentację

Complete steps below to download the presentation