CDS – darmowe wyświetlacze dla uczelni

WSTAW EKRAN CDS NA SWOJĄ UCZELNIĘ

Technologia display screen na wyciągnięcie ręki

Polish Campus Marketing oferuje uczelniom wysokiej klasy technologię Display Screen. Placówki, które decydują się na współpracę z nami otrzymują monitory całkowicie za darmo. Campus Digital Screen (CDS) to nowoczesne, przyciągające uwagę narzędzie komunikacji oraz dodatkowe źródło dochodów.

Jeśli interesują Państwa szczegóły techniczne i współpraca serdecznie zapraszamy do kontaktu lub obejrzenia prezentacji.

Darmowe monitory dla uczelni i universytetów

Dlaczego warto mieć CDS’a?

CDS to narzędzie generujące zyski

Zyski z wyświetlanych reklam są dzielone pomiędzy strony współpracy. Posiadają Państwo możliwość pozyskiwania własnych klientów.

cds_informacja

Informacja i komunikacja wewnętrzna

Dzięki CDS uczelnia może informować studentów o wszystkim, co dzieje się na uczelni. Treści wyświetlane przez CDS są zarządzane za pomocą prostego oprogramowania centralnego i WiFi.

cds_mozliwosci

Szerokie opcje multimedialne

CDS wyświetla filmy w pełnym HD, obrazy lub pokazy slajdów. Istnieje możliwość wykorzystania kodów QE i AR oraz niektórych aplikacjach i wiele więcej.

Darmowa technologia reklamowa

Zupełnie za darmo

Decydując się na wstawienie CDS’a na uczelnię nie ponoszą Państwo żadnych kosztów. Transport, instalacja i opieka techniczna są organizowane przez PCM.

To nie wszystko!

Polish Campus marketing ma dużo więcej do zaoferowania.

Obsługa uczelni

Jesteśmy specami w marketingu na uczelniach. Zagospodarujemy przestrzeń Twojej uczelni, dostarczymy wszelki potrzebny sprzęt i materiały. Pomagamy generować dodatkowe dochody z reklam.

Kampanie online ROQ.ad

Posiadamy wyjątkowe narzędzie do projektowania i wdrażania skutecznych kampanii multi-device. ROQ.ad to jedyna w swoim rodzaju technologia potrafiąca identyfikować użytkownika na różnych urządzeniach, z których korzysta.

Polish Campus Marketing - kontakt

Kontakt

Tel. +48 519 479 933

Lub napisz do nas maila korzystając z formularza kontaktowego.